http://www.sol-hh.de/

http://www.
gipfelsoli.org/


http://g8-migration.net.tf/


http://www.
camping-07.de/


http://www.block-g8.org/

http://g8-tv.org/

همایش آنان، جهان ما و اعتراض ما - شیردل

 

 

مبلغ 110 ملیون یورو – برای همایش "گروه 8 " در آغاز ما ژوئیه 2007 در منطقه ساحل شمال شرقی  در آلمان  بنا بر گفته سندیکای پلیس  خرج خواهد برداشت.

این هزینه هنگفت برای :

 

1 -  مدت زمان انجام همایش و  اقامت  " آنجلا مرکل " ،" جرج بوش" ، " نیکولا سرکوزی "  ، " تنی بلر "، " رومانو پرودی " ، " یونیا کوازومی " ، " استفان هارپر " و " ولادمیر پوتین " و 5 " رهبر "  دیگر از کشورهای مختلف در هتل مجلل خواهد بود.

2- خرج خدمه برای راحت بودن " آقایان و خانم های محترم" می باشد.

3 - خرج ده ها مترجم  برای تفهیم مذاکرات ، خبرنگار، فیلم بردار  و مرکز تبلیغات و اطلاع رسانی برای کنفرانس مطبوعاتی برای سران کشورها است.

4 – خرج بیش از 32 هزار نفر ، نیروهای ویژه سرکوب ، پلیس ، ارتش مرزی ، مامورین مخفی سازمان امنیت آلمان می باشد.

5 – خرج کشیدن دیواری به ارتفاع 2.5 متر به طول 13 کیلومتر بدور هتل محل اقامت است. دیوار ساخته شده  پایه های آن از میله های پولادی است  و در بتون آرمه قلاب گردیده  و بر روی سطح دیوار تور ضخیم  و  پولادی جوش داده شده و  بر روی سیم مخصوص خار دار معروف به "  ناتو " که به جریان برق با ولتاژ بسیار بالا وصل گردیده قرار دارد ، تا " مهمانان محترم " (حیوانات درنده ) از باغ وحش طلایی  که محل هتل ، از ترس مخالفین عظیم " گروه 8 "  فرار نکنند!

 6- خرج کنترل راه های آبی ، زمینی و هوایی است که نیروی سه گانه ارتش آلمان با زیر دریایی ، کشتی جنگی، " هواپیماهای دیدبانی آواکس " و پلیس ویژه بتوانند  تمام امکانات نفوذی را  بروی "باغ وحش!" به بندند.

 

آیا شما علاقه ندارید که تاریخ شروع نشست " گروه 8 " بدانید ؟ و  در چه زمانی و چگونه سران کشورهای "گروه 8 " دور هم گرد آمده اند ؟ و این همه مخارج برای چیست ؟ و در مفهوم کلی " گروه 8 " چه برنامه و نقش توطئه آمیز را بر علیه ساکنان کره خاکی  طراحی می کنند؟

پاسخ به این سئوال ها : 

کشف نشست اقتصادی در سال 1975 بر حسب اتفاق نبوده است. بلکه رشد اقتصادی کشورهای اروپایی و ژاپن و نیاز به دسترسی بیشتر به بازارهای مواد خام و گشودن بیشتر مرزهای کشورهای عقب نگه داشته شده  و نفوذ در آن بازار ها باعث " تنظیم برای  رقابت ها گشت " و از طرف  دیگر چگونه می توان " سهم خواهی "  بیشتر را در مقابل رقیب بزرگ که امپریالیست آمریکا است  بدست آورد.

در آن هنگام ، امپریالیست آمریکا  در جنگ ویتنام شکست خورده و برای او اجباری بود که در مناقشه سخت با ابر سوسیال – امپریالیست (سوسیالیست در حرف – امپریالیست در عمل ) و همچنین در رقابت با امپریالیست های اروپایی  در  نشست جدید برای تعیین و تکلیف بازار ها  دور میز مذاکره به نشیند.

جامعه آمریکا در بحران وسیعی فرو رفته و ماجرای واترگیت در اول ماه مه سال 1975 در افکار عمومی مردم آمریکا باعث رسوایی طبقه حاکمه آن کشور می شود  و تشکیل نشست اقتصادی در " رامبویه "  یک ماه قبل از وقوع ماجرای واترگیت انجام می پذیرد.سپس در آن نشست  ایده تشکیل نشست کشورهای " گروه 6 " توسط " ژیسکارد استن " رئیس جمهور فرانسه و " هلموت اشمید " صدرالعظم " آلمان به نشست پیشنهاد میشود و " هنری کسینجر " وزیر خارجه امپریالیست آمریکا از آن استقبال نمود ه و بعدا کشور کانادا به آن می پیوندد و معروف به نشست کشورهای " گروه 7 " می گردد  و اکنون کشور فدراسیون روسیه هم به آن اضافه شده است.

در سال 1973  سازمان نظم اقتصادی  به نام سازمان " برتون وود " اعلام شروع به کار نمود و علت آن بحران مالی و اقتصادی در آمریکا به خاطر بدهکاری کلان وام های دولت از بانک فدرال برای مخارج جنگ ویتنام و فرار میلیارد ها دلار ارز از آن کشور به خارج بود و قرار شد جهت جریان نرخ دلار در بازار جهان را تغییر داده و همچنین  " نرخ ثابت "  ارز را  به " نرخ شناور " تغیر دهند و در آن سازمان " تنظیم هایی " را برای وضع آشفته بازار های اقتصادی (تقسیم مجدد بازار ها ) در سطح جهان انجام و آغاز اجرای سیاست " لیبرالیزه  کردن بازار ها " شروع گشت.

در نشست " رامبوئیه " هر دو نماینده ، یعنی: امپریالیست آلمان و فرانسه نگرانی خود را در باره " شدت شناوری نرخ ارز " که باعث تغییرات سریع در بالا و پائین رفتن نرخ ارز توسط سوداگران " کالای ارز " گشت، بیان نمودند (*- پاورقی).

در مجموع سه مرحله از شکل گیری و تاثیر گذاشتن بر روی" گروه 8 "  سپری شده است. 1975 – 1981 - دوران تجدید سازمان ، 1981 -1996 – دوران آغاز و گسترش سیاست " نئولیرالیسم " ، از سال 1996 تاکنون – دوران بحران در سازمان صندوق بین المللی و سازمان جهانی واحد پول .

در سال 1981 – دوران شکوفایی اقتصادی به پایان می رسد و در بیکاری در  کشورهای صنعتی اروپا رو به رشد می نهد ، انبارها پراز کالا و اضافه تولید با حجم بسیار در صنایع خودرو سازی دیده میشود و میلیونها کارگر در بخش های مختلف صنعتی بیکار میگردند. ادعاهای فراوان در باره ثبات اقتصادی به حرف پوچ و بی معنی تبدیل می شود و و هزاران کارخانه ، کارگاه بزرگ و کوچک ورشکسته می شوند.

شناخت در باره سازمان صندوق بین المللی پول و سازمان جهانی واحد پول

 

تصمیم گیریها در باره دادن وام  توسط کمیسیون های مخصوص و مذاکرات دوجانبه میان کشور قرض دهنده و وام گیرنده انجام خواهد یافت و پس آن هر دو کشور پیشنهاد گرفتن و دادن  وام را در نشست سازمان بانک جهانی در برنامه کار آن سازمان قرار میدهند.

سازمان بانک جهانی بنا بر اساسنامه ظاهرا دموکراتیک آن ، در انحصار بزرگترین کشورهای صنعتی اروپا و آمریکا می باشد. و تمام تصمیم ها در دست کشورهای " گروه 8 " است. نزای سختی میان آمریکا بر سر انتخاب رئیس اجرایی بانک جهانی در هنگام انتخاب مجدد در می گیرد.

از مجموعه 298 میلیارد دلار سرمایه گزاری شده اولیه  117.3 % از آمریکا به آن صندوق واریز شده است. اگر تغییراتی در سرمایه گزاری در بانک جهانی انجام گیرد ، باید بر طبق اساسنامه 85 % از کشورهای عضو به آن رای دهند و این کار براحتی امکان پذیر نیست ، مگر آن که یک تصمیم نهایی برای پرکردن صندوق بر پایه  نیاز و نه برای  انحصار در تصمیم گیری ها برای منافع چند و یا یک کشور امپریالیستی انجام گیرد و این کار امکان پذیر نیست.اکنون کفگیر وام به کشورها به  دیگ خورده و مجموعه بدهکاری ها  به  کشورها ی " کمک " دریافت کننده بیش از 2.000.000.000 میلیارد رسیده است.

مرکز صندوق بین المللی پول در آمریکا قرار دارد و اغلب کارکنان آن آمریکایی می باشند.

چندی پیش ماجرای سر کار آوردن نامزد رئیس بانک جهانی  و دادن یک پست با حقوق کلان توسط " ولفوویتز " را در اخبار شنیدید. عاقبت پرده اسرار به کناری رفت و " ولفویز " می بایست صندلی ریاست را خالی نماید و نشان میدهد که نفوذ امپریالیست آمریکا در بانک جهانی بسیار است. کشورهای اروپایی عضو اتحادیه اروپا دارای 30.2 % از سرمایه در صندوق را در " اختیار دارند . در بخش دیگر گروه کشور هایی می باشند که دارای قدرت سیاسی و نظامی نمی باشند. کشور ژاپن 6.3 % ، کشورهای آسیایی مانند : هندوستان ، چین ، کشورهای  دارای نفت در خاورمیانه 15.8 % ، کشورهای آفریقایی 13%  سرمایه در صندوق ریخته اند. کشورهای آمریکای لاتین 6.6 % و بقیه کشور ها 17 % از سهام سرمایه را در اختیار دارند.

تنها کشورهای اروپایی، آمریکا و ژاپن بر طبق اساسنامه می توانند رئیس اجرایی انتخاب کنند و بقیه 177 کشور 19 نفر از اعضای کمیسیون تصمیم گیریها را انتخاب می کنند.      

  

" گروه 8 " کشورهای بزرگ صنعتی می باشند که نفوذ عظیم اقتصادی بر روی جهان دارند. در راس آن آمریکا و سپس آلمان ، فرانسه، انگلستان ، ایتالیا، ژاپن ، کانادا و روسیه است.

3/2  نیازهای کالایی جهان توسط کشورهای نامبرده شده که 13.5% جمعیت از جهان را دارا می باشند، تولید می شود.

تمام دولتهای کشورها نام برده شده کوشش می کنند تا به نمایندگی بانک ها و شرکتهای غول انحصاری تمام نیازهای آنان را که شامل مواد خام، گشودن بازارها و دستیابی به نیروی کار ارزان است بر آورده کنند.

آن دولتها در امر سیاست داخلی و خارجی کشورهای دیگر با نفوذی که دارند دخالت می نمایند. در کشورهای عقب نگه داشته شده و در حال رشد ، دولتها را با کودتای ژنرال های ارتشی، اشغال نظامی و ساختن اپوزیسیون فریبکار مصنوعی برای انقلاب مخملی برکنار و رژیم های فرمایشی را بر سر قدرت می نشانند .

همان " محترمین " که آراسته در لباس های فاخر و قیافه با ادب و تربیت شده  و با رفتار های مصنوعی تمرین کرده در هتل مجلل جمع شده اند ، مسئول جنایات بزرگ می باشند که ابعادش آنچنان گسترده و ترقند های به کار گرفته شده از تجربه 600 استعمار کهنه و نو می باشد. دوایر مخصوصی را در وزارت خارجه فراهم آورده ، که کار آنان تهیه جدیدترین اطلاعات در باره جغرافیای سیاسی مناطق و کشورهای مختلف جهان است. چگونه می توان احزاب سیاسی سرمایه داری را با رشوه ، پرداخت دستمزد های کلان و کمک مالی برای بدست آوردن رای در انتخابات خرید؟ نفوذ در میان اقلیت های قومی و مذهبی و با خرج چند میلیون دلار و یا یورو و فرستادن اسلحه کشوری را تجزیه کرد. تجزیه هندوستان ، تجزیه سرزمینهای عربی به کشورهای سوریه ، اردن و غیره ، تجزیه عراق و ایجاد کشور کویت، جدا نمودن تایوان از چین،    تجزیه کشور کره، راندن خلق فلسطین از سرزمین مادری خود. تجزیه ویتنام ، تجزیه یوکسلاوی ، جدا نمودن کشورهای عضو فدراسیون روسیه ، تجزیه مجدد عراق به سه منطقه قومی و مذهبی،  تجزیه افغانستان میان خلق پشتو و دیگر خلق های آن و نقشه در دست اجرا برای تجزیه ایران در حال انجام است. تبلیغات دشمن تراشی بر علیه کشوری تا بتوان  آن کشور را اشغال و رژیم آنرا  تعویض و در آنجا پایگاه نظامی ساخته  و  دست بر روی منابع طبیعی آن کشور گذاشت. عراق نمونه روشن آن است.

بوش ، بلر، مرکل ، سرکوزی و دیگر شرکا در " گروه 8 "  بهانه  می آورند که ارتش و پلیس  قادر نخواهند بود ، " نظم " را بر قرار کرده و هنوز " دولت جامعه مدنی " (نشخوار کلام سو سیال – دموکرات ها و دیگر احزاب سرمایه داری ) به بلوغ سیاسی دست نیافته و ما باید پنهانی احزاب را آموزش داده ، تا نماینده انتخاباتی مورد اعتماد ما را پرورش و سپس کاندید نمایند و از این طریق می توان در آینده منابع طبیعی و دیگر نیازهای ما برای سالهای آینده تامین گردد.

نشست سالیانه " گروه 8 " شامل دولتها – نمایندگان اقتصادی و صنعتی می باشد که در پنهان منافع حریصانه خود را با هزار توپ و تشر ، شانتاژ ، بر علیه رقیب دیگر تحمیل می نمایند. نشست آنان نشست اختلافات و فحاشی ها مدنی می باشد. این دار و دسته  از " گروه 8 " بر علیه آن دارو دسته از آن گروه توطئه می چیند. پوتین اعتراض به دخالت مستقیم آمریکا در فدراسیون روسیه برای تشویق تجزیه گران جدایی خواه می کند و فریب نوازش های دار و دسته نشست گروه کوچک اتحادیه اروپا را که قبل برگزاری نشست " گروه 8 " در مسکو برگزار شد نمی خورد و خواهان عدم برپایی دستگاه های رادار و موشکها در کشور "چک " و " لهستان " می شود. امپریالیست فرانسه از اوضاعی لبنان گله دارد و حمایت های نفوذ گرانه مالی آمریکا به دولت بیکاره و برکنار شده " سینورا " در آن کشور سخت ناراحت می باشد. سران کشورهای اروپایی از شکست نظامی آمریکا در عراق مسرور و امید بسیار برای سهم داشتن در غارت نفت عراق دارند. دیگر بوش نمی تواند، رهبری کر آوای وحش گردد. وضع  نشست " گروه 8 " اینبار نسبت به گذشته بهم ریخته و آشفته تر خواهد بود.

برای بلر این نشست آخرین نشست خواهد بود  و در پایان ماه ژولای انتخابات در انگلستان آغاز خواهد شد و او اجبار گردید به خاطر جنایاتی که توسط سربازان انگلیسی در عراق و افغانستان انجام داده اند و مخارج سنگینی از مالیات مردم انگلستان را خرج ساز و برگ نظامی و نیروهای ارسالی نموده است مجازات و برکنار شود.

در مجموع نشست " گروه 8 " پوکر سیاسی حول میز جهان با نقشه های جدید برای تقسیم مجدد کره خاکی طراحی میشود.کارشناسان اقتصادی ، صنعتی و مسئولین پیمان نظامی ناتو ، رئیس سازمان صندوق بین المللی پول لیست کشورهای " بدهکار جهان " را در دست دارد. نمایندگان شرکتهای انحصاری نفتی در کنار میز قرار دارند و در جزوه تنظیم شده ، به برآورد نیاز انرژی فردای کشورهای امپریالیستی که بر باد دهنده آن می باشند ، پرداخته  و  مقدار مواد خام ذخیره شده کنونی که برای تولید  انرژی که شامل :  نفت ، گاز ، اورانیوم ، زغال سنگ است در روی نقشه جغرافیای جهان که بر روی میز قرار دارد ، تخمین زده و مشخص گردیده شده است.

 

ماشین تبلیغات " اربابان جهان " در باره " گروه 8 " در محل " هیلیگه دام "  چه میگویند ؟

 

شعار دهان پرکن و فریب دهنده را  نماینده تبلیغاتی " گروه 8 " به مطبوعات داده و می گوید:  انگیزه اصلی نشست بر پایه " رشد اقتصادی و مسئولیت " است. موضوع اصلی  "تصمیم سیاسی ما درباره آفریقا است ."

حال باید پرسید در باره  قاره آفریقا و کشور های آن چه تصمیم " انسان دوستانه " دارند ؟  در هنگام بحث در میان آنان در دور میز جهان ، همگی " چشمان گریان " دارند ،ولی مانند تمساح از آن اشک بیرون نخواهد آمد. بخش بزرگی از کشورهای آفریقا مخصوصا در جنوب آن کشور  در قتل عام تدریجی بیمار " ایدز " به سر می برند و کسی به فریاد خلق های نمی رسد. 65 میلیون انسان در سرتاسر جهان به بیماری ایدز مبتلا می باشند و تنها 2 میلیون نفر که اغلب در کشورهای اروپای غربی و آمریکا توسط داروی بیماری ایدز  درمان می گردند و هنوز برای بقیه جمعیت عظیم 65 میلیونی مبتلا حرفهای زیادی گفته اند .در این رابطه  " آقایان و خانم های از ما بهتران " که نام های آنان را در بالا قید کردیم ،  در ژانویه سال 2006 در محل  " دو- وز " در سویس در  " نشست اقتصادی " قول حتمی کمک  مالی به شرکتهای دارو سازی نموده  تا قیمت  دارو  برای بیماران سرسام آور نباشد و  مخارج  تیمهای آموزش دیده ، ارسالی از طرف سازمان ملل برای  مبارزه با بیماری ایدز را به پردازند. ولی بودجه در نظر گرفته شده ، تا کنون پرداخت نشده است.

بحث حمایت برای  حفظ  و انحصار کالای کار فکری ، در همان اجلاس در راس برنامه کار قرار داشت.

تولید داروی ایدز در انحصار یک شرکت امریکایی می باشد . شرکتهای انحصاری حق دارند کشفیات ، اختراعات و مخصوصا تلاشهای حاصل از تحقیقات علمی در بخش پزشکی و دارو سازی را  در انحصار خود حفظ نمایند و هیچ کشوری حق ندارد ، در باره آن دارو  در آزمایشگاه خود تحقیق و از آن  کپی برداری نموده و تولید کند. داروی بیماری ایدز  " Antiretroviralen " نام دارد آن  تصویب نامه  شامل آن دارو می باشد. شرکت دارو سازی آمریکایی میلیارد ها دلار از فروش  آن  بر جیب زد و مردم کشورهای عقب نگه داشته شده که اکثریت بیماران ایدز در آن کشورها می باشند به علت عدم توانایی مالی نمی توانند آن دارو را تهیه کنند.

برای ایجاد بازار برای دارو نیاز به بازار است و باید آن بیماری شیوع یابد .

بخش بسیار بزرگی از کیسه های خون ذخیره  آغشته به بیماری ایدز نموده و به کشورهای " جهان سوم " تحت کمک های انسانی صادر نمودند.  

" آنجلا مرکل " صدرالعظم  آلمان در آن نشست می گوید: " حفاظت از مالکیت کار فکری "  باید در برنامه کاری نشست فوری آینده " گروه 8  "  یعنی در تابستان سال 2007 قرار گیرد." در ادامه میگوید : " کار بسیار بزرگی خواهد بود که سرمایه های فکری را از دست برد دزدان و راه زنان حفظ گردد."  یعنی باید  جلوی هرگونه امکان تولید داروی ایدز  در کشور آفریقای جنوبی و هندوستان که اکنون آن دارو را با قیمت ارزانتر تولید می کند ، باید گرفت. از این طریق شرکت تولید دارو در امریکا برای " نابودی بیماری ایدز " ثروت کلانی بدست آورد و نشان می دهد که سرمایه برای سلامتی و بهداشت مردم گیتی چه نقشه هایی بر روی میز جهان در نشست سران کشورهای " گروه 8 " قرار داده است.

لذا ، کمک به آفریقا  از زبان آن قاتلان خلق های جهان بیرون آمده و با کمال بی شرمی بیان می نمایند  که موضوع اصلی ما در نشست " گروه 8 "  "تصمیم سیاسی ما درباره آفریقا است ."

بنا بر گزارش همان سازمان کذایی و آلت دست امپریالیست ها که " سازمان ملل " نام دارد  : " مبارزه بر علیه گرسنگی در ده سال گذشته هیچ پیشرفتی نداشته و همچنان 820 ملیون انسان  از گرسنگی همیشگی رنج می برند." (روزنامه " وست آلگاماینه " در آلمان به تاریخ 30.10.2006 )

قاره آفریقا یکی از مراکز غارت ثروت های طبیعی می باشد.

600 سال پیش ،  با آمدن استعمار گران  جنگ و خونریزی و به برده  در آوردن مردم آزاده و فروش آنها در بازار ها شروع گشت و برده " فروشان آتلانتیک " با قیمت 5 " گولدن " هر برده  خریداری شده را با بهای ده برابر در " هایی تی "  ، " کوبا " ، " برزیل " و " جمس تاون " در ویرجینیا ی آمریکا می فروختند.

 استعمارگران با کشتی های جنگی عازم قاره آفریقا شده و در آنجا همراه با مسیونر های مذهبی به شکار انسانها ( اهلی کردن آنها ) می پرداختند و برای آن که نیاز بازار به برده های جدید برای فروش سریعتر انجام گیرد ، توسط نیروی نظامی جنگ بر پا نموده و به شکار جمعی آزادگان در سرزمین های آفریقا  دست می زدند  و سپس آنان را به ساحل آفریقا منتقل می نمودند. و بنا بر گفته "  فلیپ کارتین " تاریخ شناس معروف میان قرن پانزدهم تا  میانه قرن  هیجدهم 12 میلیون از آزادگان " وحشی " قاره آفریقا به اسارت برده داران سفید پوست " اهلی " درآمدند.

در کناره رودخانه سنگال پرتقالی ها از دریافت 1446 انسان از آفریقا یک اسب پیر و از کار افتاده پرداخت می کردند و کناره رودخانه گامبیا 12 انسان در مقابل یک اسب تعویض می گشت.

آری این تاریخ پر رنج برداری است که ابتدا  تنها در پارلمان انگلستان برای اولین بار برداری ممنوع گشت،  ولی برده داری به گونه دیگری و با فریب و نیرنگ های مختلف استعماری و نو استعماری همچنان ادامه دارد.

انگلستان، فرانسه ، پرتقال ، اسپانیا، هلند ، آلمان و حتی کشور کوچک بلژیک دارای مستعمره می بودند.

قاره افریقا مرکز ذخیره منابع طبیعی است مانند : نفت ، گاز- در ساحل آتلانتیک، الجزایر، لیبی ، سودان،  اورانیوم و مس - در کنگو  ، الماس ، طلا و پلاتین – سیم باوه و آفریقای جنوبی.  

برای مثال کشور کنگو را انتخاب می کنیم . در آنجا بنابر خواست امپریالیست های " گروه 8 " دولتی بعد از دولت دیگر تعویض می نمایند. تا دولتهای حامی امتیاز استفاده  از منافع ثروت طبیعی را به صورت کامل در اختیار آنان قرار دهند. در کشورهای قاره آفریقای میانه  رؤسای قبایل را مسلح کرده و به جان مردم هم دیگر می اندازند و می توان به راحتی باند های مسلح از گونه وابستگی به کدام شرکت انحصاری شناسایی کرد.

 

" بدهکاری "  آفریقا

بنا بر گزارش " سازمان ملل "  در سال 1995 مجموعه قرض کشورهای قاره آفریقا 392 میلیارد دلار رسید و در سال 1996 به 323.4 میلیارد دلار رسید. 45% از بدهکاری قرض  همراه با اجرای پروژه اجباری و تعیین کننده است که از طرف کشور قرض دهند ، برای فروش تکنولوژی ، ارسال وسایل ، ماشین آلات و دستگاه لازم توسط  چند شرکت انحصاری از آن کشور انجام می یابد.

اغلب پروژه ها برای نیاز واقعی مردم کشورهای آفریقایی نبوده و تنها تضمین درآمد و منافع برای کشور قرض دهنده می باشد.

30% بدهکاری کشورهای آفریقایی به چند کشور می باشد و مجری طرح های اجرایی چند کشور قرض دهنده هستند و مرکز درآمدی برای شرکتهای انحصاری از کشورهای قرض دهنده می باشد.

25% از بدهکاری از طرف اعتبار بانک های خارجی به کشورهای آن قاره داده شده است.

سیاست نو استعماری را برای مثال و به طور روشن در باره کشورهای آفریقایی روشن نمودیم.

اگر با زبان روشن تر سیاست نو استعماری کشورهای امپریالیستی  را بر علیه آن کشورها  بدهکار آفریقایی بیان نمایم،  سالهای طولانی طول خواهد کشید که مجموعه ثروت طبیعی و صادرات خود را بابت پرداخت بدهکاری به کشورهای استعماری به پردازند.

لذا به ادعا های پوچ سران " گروه 8 " نمی توان باور نمود کرد که تصمیم سیاسی آنان  درباره آفریقا   که در برنامه کار خود قرار داده اند ، " صرف نظر کردن " از بدهی کشورهای آفریقایی می باشد.

امپریالیست ها به دنبال منابع طبیعی که در بالا آن منبع را نام برده ایم می باشند و برای دریافت " وام های " داده شده ، باید کشورهای قرض دهنده ، امتیاز استخراج و فروش ثروت های طبیعی را در دست گیرند. جدال در نشست " گروه 8 " در رابطه کشورهای آفریقایی بر سر تقسیم غنایم استعماری است و امروز اتحادیه اروپا سهم بزرگی برای چپاول به عهده گرفته است.

قبل از تشکیل نشست کشورهای " گروه 8 " کمیسیون اتحادیه اروپا در بروکسل تشکیل شد  و  شرکتهای بزرگ انحصاری کشورهای اروپایی و اتحادیه های اقتصادی  طرح  " جهانی اروپا " را  توسط لابی ها  در کمیسیون تنظیم نمودند و در ماه نوامبر به کشورهای عضو فرستادند- (* *- پاورقی) و " آنجلا مرکل " که رهبری دوره ای گروه کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به عهده دارد ، برای فقر و گرسنگی بیشتر قاره آفریقا تلاش خواهد نمود.

در باره نیت خیر و "  محبت " بی دریغ  امپریالیست ها در باره کشورهای آفریقایی که در " گروه 8 " دور هم گرد خواهند شد زیاد نوشتیم!

 

" رشد اقتصادی و مسئولیت " رشد اقتصادی به منظور کسب هرچه بیشتر ارزش اضافی و مسئولیت سهام داران  در بازار بورس است!

اقتصاد سرمایه داری برپایه استثمار است و تابع هیچ پیروی از تعهدات بین المللی نخواهد بود. سیاست بازار آزاد یعنی درآمد بیشتر در قمار بازار بورس می باشد. برای بالا بردن ارزش اوراق سهام شرکت ها ، اقامه گزارشات اقتصادی نادرست ، پوشاندن واقعی وضعیت اقتصادی ، پنهان نمودن زیان ها و ورشکستگی شرکت ها می باشد. شرکتهایی نام آنان روی کاغذ  موجود هستند و برسر سرمایه آن در بازار بورس معامله میشود  و هیچگونه حیات اقتصادی ، مالی و صنعتی ندارند.

به طور روشن سران کشورهای " گروه 8 " از غارت بیشتر از منابع و ثروت های طبیعی و دستیابی در بازار ها ی جدید صحبت می کند. انباشت سرمایه در هر کدام از گروه های متمرکز سرمایه گزار  به رقم نجومی رسیده است.

بیش از 2 هزار میلیارد دلار  تنها در یک روز در بازار بین المللی بورس معامله می شود. سرمایه عظیمی هرگز تولید نمی کند و از این دست به آن دست و از این شماره بانکی به آن شماره حمل و نقل میشود. یکی از انگیزه های اصلی بحران اقتصادی در  " تروبولنس " و جز و مد در ارزش سازی  کاغذ های بی ارزش " بهادار " می باشد و شباهت زیادی به باد کردن باد کنکی را دارد  که در اثر باد زیاد منفجر شده و نابود میشود . معامله بر سر اوراق بهادار در بازار  بورس اگر به صورت طنز آمیز بدین اگر در فرمول کار مارکس قرار دهیم چنین میشود ( پول – پول – پول ) و عاقبت بی ارزش شدن ناگهانی کاغذ های بی ارزش " بهادار " و ورشکستگی چند بانک و واحد های سرمایه گزاری گشته و شرکتها و کارخانه ها و واحد های تولیدی قادر به پرداخت حقوق مزد بگیران کارگر و کارمند نخواهند بود و اعلام ورشکستگی یک یا ده ها کشور خواهد شد. بحران اقتصادی در سال 1998 در ژاپن ، تایوان، کره جنوبی، مالزی ، اندونزی، آرژانتین ، برزیل، فدراسیون روسیه را باید نام آورد. کشور های ببر جوان در جنوب شرقی آسیا ، همراه با ژاپن به یک باره ورشکست می گردند و ماجرای جمعه سیاه در بازار بورس وال استریت تکرار شد.

تمام تلاشهای مراکز سرمایه داری که توسط اقتصاد دانان بورژوازی تحقیق می شود ،  بر آنست که بحران ها را پیش بینی کنند و در هنگام ایجاد بحران تدابیری به کار گیرند ولی نتوانسته اند بحران را زیر کنترل در آورند.

در واقعیت " ... مسئولیت برای بوس بازان " در سیستم سرمایه داری کوری همگانی بورس بازان در حماقت آزمندانه آنان نهفته است و آن یک غریزه حیوانی از درنده گی ، وحشیت و " سوسیال دارویننیسم "  سرمایه داری می باشد!

 

مبارزه  پایدار  و هر ساله بر علیه " گروه 8 " ادامه دهیم.

 

زمان آن رسیده است در برنامه تدوین شده  بر علیه " گروه 8 " در شهر رستوک و  حومه " هیلیگه دام " با شعاع 200 متر فاصله  به باغ وحش سیم خار دار کشیده شده متمدین " گروه 8 "   شرکت کنیم. این برنامه از جمعه اول ژوئیه تا پایان جمعه دگر به تاریخ 8 ژوئیه آغاز و  به پایان خواهد رسید و برنامه تدوین شده در این مقاله و همچنین در سایت انتشار خواهد یافت.

 

تاریخ مبارزه بر علیه سران کشورهای " گروه 8 " 

تاریخ مبارزه  در میانه ده سال 1980 شروع گشت. برای اولین با در لندن  واژه ۀ7 در کنار نشست در سال 1984 در شهر لندن در " مجله  " توز" در مقاله ای به نام " نشست اقتصادی دیگر "  به زبان آورده شد.. در سال 1985 در شهر بن در آلمان  اولین مخالفان گروه 7 به خیابان آمدند. در سال 1988 اولین کنگره بین المللی " گروه 7 " به خاطر نشست سالیانه بانک جهانی  تشکیل شد و 80 هزار نفر در برلین به خیابان آمدند.. در سال 1989 نشت اقتصادی رهبران کشورهای " گروه7 " در پاریس تشکیل شد و در مقابل با شرکت 3000 نفر در "نشست فقیران" اعتراض به برگزاری نشست " گروه 7 "  اعلام گردید. از سال 1990 مبارزان بر علیه سیاست جهان خواری امپریالیستها متشکل تر شد.

در سال 1999 در شهر کلن آلمان نیروهای انقلابی و ضد امپریالیست و " چپ های رادیکال " به صورت مشترک جلسه تدارکاتی را برای انجام تظاهرات و آکسیونهای بزرگ شروع نمودند و رفیق نویسنده این مقاله یکی از افراد شرکت کننده در نشست بود. بیش از 150.000 نفر در کلن دست به تظاهرات زدند و  چند ساعت شاهد عبور تظاهر کننده  در خیابان مرکزی کلن " رینگ " که از جمعیت پر گشته و دریایی از پرچم های سرخ در هر حرکت بود ، ایستادیم. عکس های بسیار  برای تشویق و تقویت روحیه مبارزاتی در آرشیو موجود است. در سال 2000 در اوکیناوا در ژاپن تشکیل، در سال 2001 در کشور ایتالیا در شهر زیبای بندری  " جنوا " تشکیل و تظاهرات وسیعی در آنجا انجام یافت و یکی دانشجوی آنارشیست از آن کشور توسط اتومبیل پلیس به زیر گرفته می شود و جان خود را از دست میدهد. پلیس وحشی ایتالیا نشان داد  که از هر جنایتی دریغ نخواهد کرد . در سال 2002  در شهر "  کانا ناس کیس " در کشور کانادا ، در سال 2003 در شهر " اویان " در فرانسه ، درسال 2004  در ایسلند ، در سال 2006 در  شهر " گلن گلاس " در کشور  استکاتلند  که باید استقلال خود را بزودی اعلام و از زیر چتر نفوذ  استعماری کشور انگلستان بیرون رود برگزار شد. در سال 2006 در  سن پطرزبورگ  در فدارسیون روسیه برگزار  و در سال 2007 که امسال می باشد و  از تاریخ 2  تا 8 ماه ژولای در منطقه ساحل شمال شرقی آلمان در محل " هیلیگه دام " بر گزار میشود. در تمام نشت ها که محل و تاریخ های آن نام آورده شده تظاهرات بزرگی انجام یافته است و باید تذکر دهیم در سال 1975  اولین نشت اقتصادی سران کشورهای اروپا و امریکا  به نام نشست " رامبوله " در پاریس تشکیل شد.    

 

 

پاورقی

-        (*) - "با توجه به  بحران پولی حاکم ، بر نظرات خود تاکید می کنیم که برای ثابت  نکه داشتن نرخ ارز  تدابیری را اتخاذ خواهیم کرد... و ما از نزدیک شدن نظرات آمریکا و فرانسه خوشحالیم و در این رابطه باید توسط  ر فرم  در تنظیم نرخ ارز توسط یک سازمان بین المللی اقدام شود. " – ( کنفرانس مطبوعاتی نشست " را مبوئیه  در سال 1975 در پاریس" )

-        (**) -  " اروپای جهانی "   " پتر فوکس " یکی از فعالین  محیط زیست  می باشد " و از منابع او استفاده نموده و توانستیم با دید مارکسیستی  به سیاست پنهانی امپریالیست های اروپایی در باره کشورهای آفریقایی دست یابیم. او هم یکی از مخالفین لیبرال - بورژوا  بر علیه  " گروه 8 " می باشد و دارای کار های تحقیقی می باشد.

 

 

آزادی برای زندانیان- گروه 8 !!!

Freiheit für alle G8 Gefangenen !!!

 دعوت راهزنان  امپریالیستی در " گروه 8 "  توسط  آنجلا مرکل ، مورد نفرت عمیق مردم آلمان قرار گرفته است

ساعات حرکت قطارهای تهیه شده برای رفتن به تظاهرات از کشورهای سویس ، اطریش  و آلمان 

 برنامه ها ی در نظر گرفته شده برای شرکت شما خوانندگان

ARBEIT
ZUKUNFT